חברת נסיעות מותאמת לציבור הדתי

חברת נסיעות מותאמת לציבור הדתי

הציבור הדתי זקוק לתיאום שהייה בחו"ל על ידי חברת נסיעות המתאימה את סדר היום לאורח החיים היהודי. 

טיולים ייחודיים של חברת כהנא group 

כהנא group  מציעה לקהל זה טיולים ליעדים באירופה כמו לאיטליה, צרפת, יוון, גיאורגיה, אנגליה ומדינות מסקרנות רבות ביבשות נוספות. בכל יעד נהנים התיירים מסיורים מקצועיים ומרתקים בכל המקומות החשובים ביותר בעיר זו כמו מוזיאונים, אתרים היסטוריים, שמורות טבע פראיות וערים תוססות המאפשרות אין ספור חוויות עוצמתיות, קניונים ומתחמים עצומים של שופינג.

אנו לא רואים בנושא האוכל הכשר או ההתכנסות בסופי השבוע כמכשול אלא להפך, מחפשים ומוצאים פתרונות יצירתיים לכל צורך הקיים לציבור זה מתוך ההיכרות האישית שלנו עם מצבים מסוג זה. 

טיולים מאורגנים 

יציאה לטיול מעבר לים במסגרת קבוצה של ציבור דתי היא חוויה נפלאה. המבוגרים מתחברים די מהר והילדים נראים אחרי שעה של טיול כאילו הם חברים שנים רבות. האווירה הנעימה נשמרת לאורך כל הטיול ומוסיפה רבות להנאה מהנופים והמקומות שבהם מבקרים לאורך כל הטיול.

מכיוון שהמסלול מובנה ומתואם מראש עם כל הגורמים הרלוונטיים, המדריך המיומן והמנוסה שלנו יודע איפה יאכלו ארוחת צהריים או ערב בכל יום. במקומות מרכזיים שיש בהם מסעדות כשרות ומתאמים איתם את שעת הארוחה. קיימות מסעדות שנמצאות תחת פיקוח ואפשר גם בהן לאכול ארוחות ראויות. בימים שבהם נמצאים בטבע, מקבלים מהמטבח של בית המלון לפני היציאה לטיול היומי, כריכים ומוצרים נוספים כדי לאכול ארוחה קלה וכשרה בשטח.

בערב יחזרו המטיילים למלון וייהנו מארוחה כשרה שהוכנה במטבח במיוחד עבורם.  

בתי מלון לאורך הטיול 

בתי המלון נבחרים בקפידה רבה כדי שיהיו מסוגלים לארח את הציבור הדתי. רבים מהם גילו את הפוטנציאל של קהל רב בעל צביון דתי המעוניין לטייל בעולם ולכן ביצעו שינויים מרחיקי לכת באחד המטבחים שלהם. הם הכשירו אותו בהתאם להנחיות של הרב המקומי וקיבלו תעודת כשרות. ברוב בתי המלון הללו מועסק משגיח כשרות הדואג שלאורך כל השבוע כל המזון יוכן כהלכה ועל פי ההוראות שנקבעו מראש.

הדאגה למזון מייתרת את הצורך לסחוב מזון כמו שימורים או קרקרים במזוודות ומוריד נטל מהותי בחשיבה היום יומית עקב נושא הכשרת. כך המגזר הדתי נהנה מטיולים נפלאים בראש שקט וללא צורך במציאת המסעדה הכשרה בכל מקום שאליו מגיעים.

ביקור במיקומים מיוחדים במסגרת הטיולים 

אנו מעניקים חשיבות רבה לביקורים ברובעים יהודיים ברחבי העולם, בתי כנסת שהשתמרו וגם בתי כנסת חדשים, בתי חב"ד וכל מייצג או אנדרטה הקשורה ליהדות.

הסיפורים המרגשים העומדים מאחורי כל מיקום, מרתקים מאד את התיירים והם מעשירים את הידע שלהם על מה שקרה במדינות הללו לפני עשרות ואף מאות שנים.

סופי שבוע בטיול

בסופי השבוע אנו דואגים לשמירת הצביון היהודי. הרבה לפני כניסת השבת הנוסעים נמצאים במלון כדי להתארגן לקבלת השבת. בבית המלון מוקצה להם שטח לתפילות או אנו בוחרים מראש מלון הממוקם בסמוך לבית הכנסת או בית חב"ד המקומי לשבת נעימה ושקטה. 

נשמח לתאם גם עבורכם את טיול החלומות שלכם מעבר לים תוך שמירה על הצביון הדתי – חופשה בחול לשומרי מסורת.

כהנא גרופ - YKG
Latest posts by כהנא גרופ - YKG (see all)

כהנא גרופ - YKG

קבוצת כהנא גרופ YKG הוקמה בשנת 2005 ומאז שמנו לעצמנו למטרה לאפשר ולהעניק לכל יהודי להנות מחופשה כשרה בחו"ל ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב טיולים, אטרקציות וכיף לכל המשפחה.

השארת תגובה