טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

שומרי מסורת רבים לא נסעו לטייל בחו"ל לאורך שנים רבות עקב מגבלת האוכל הכשר. חלק קטן מהם נסע לטיולים קצרים והם לקחו עימם מזון עבור כל תקופת השהות מעבר לים. חטיפים, קרקרים, שימורים ועוד.

ההליך היה מאד לא נוח להיסחב עם הציוד הזה לאורך הטיול ועקב הסרבול, הטיסות בוצעו בפועל לעיתים רחוקות. אנחנו בכהנא group  הרמנו את הכפפה ובנינו טיולים מאורגנים המותאמים לשומרי מסורת כדי לאפשר להם ליהנות באופן מלא וללא צורך לדאוג לנושא ההכשר, המסעדות, בתי הכנסת ואורח החיים לאורך הטיול, כיוון שלכך אנחנו דואגים.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת 

הטיולים המאורגנים שלנו הם עולם ומלואו ומאפשרים לכל שומרי המסורת להגיע כמעט לכל נקודה על פני כדור הארץ כדי ליהנות מהנופים המיוחדים, משפע המים, החיות, הצמחייה וכל פרט אחר המייחד מקום זה או אחר. 

חופשות ייעודיות 

אנו מעניקים חשיבות רבה להתאמת הטיול למטרה. אם מדובר לדוגמה על טיול בר מצוה או בת מצוה, היעד והטיולים לאורך הטיול יותאמו לגילם של הילדים ולאחיהם אם הם מצטרפים לטיול המשפחתי.

שפע של מקומות אטרקטיביים כמו פארק אפטלינג בהולנד, יורו דיסני בצרפת או מתחם דיסני בארה"ב. המשפחה והקבוצה נהנים מימים מאושרים יחד, צוברים אין ספור חוויות ונהנים מכל דקה. הצוותים שלנו דואגים לכך שהם יאכלו אוכל כשר בכל מקום ולכן אם מדובר בערים גדולות אנו מפנים אותם למסעדות כשרות, לבתי חב"ד או דואגים לאספקה של כריכים כשרים ופירות למיקומים שבהם הם מטיילים.

מכיוון שנושא המזון היה לבעייתי בטיולים רבים, אנו מורידים מהם את הדאגה המרכזית הזו והמטיילים יודעים בכל יום, היכן הם אוכלים. 

תכנון טיולים מלאי תוכן

הטיולים המאורגנים שלנו מכילים תכנים רבים. המטיילים נהנים מנופים מרהיבים, מיקומים ידועים ומסקרנים בכל מדינה, שילוב של נושאים רבים כך שכל אדם מוצא תחומי עניין האהובים עליו כמו היסטוריה, טבע, ים, צמחייה חיות ועוד. 

המוטיב היהודי חוזר שוב ושוב בטיולים שלנו. מבקרים ברובעים יהודיים, בתי כנסת עתיקים וחדשים בתי חב"ד, מייצגים מיוחדים כמו לדוגמה לזכר יהודים שנספו בשואה במדינות מסוימות וביקור בבתי קברות יהודיים הפזורים בעולם. הוספת הנופך היהודי מוסיפה רבות לכל טיול בו המטיילים נחשפים לשורשים היהודיים ולתלאות שעברו לאורך השנים כאשר חיו בגלות.

סופי שבוע במהלך הטיולים 

גם בטיולים, סופי השבוע מוקדשים לתפילות ולמנוחה. בששי שבת לא מתקיימים טיולים, מי שמעוניין יכול לטייל ברגל וליהנות מביקור באזור הסמוך לבית המלון. 

בבתי מלון רבים מקצים שטח לתפילות השבת אם לא קיים בית כנסת סמוך או בית חב"ד. כך גם כשנמצאים מעבר לים נהנים מהצביון ומהמסורת היהודית במהלך סוף השבוע. 

האפשרות ליהנות מעבר לים בטיולים מאתגרים כשדפוס ההתנהלות הבסיסי המשפחתי נשמר הוא יתרון גדול וחשוב מאין כמוהו עבור המטיילים שלנו.

המוטו שלנו 

הצורך העצום של הסקטור הדתי לצאת לחו"ל, ליהנות מיופיו של העולם תוך שמירה על נושא הכשרות יצר אצלנו דפוסי עבודה מתקדמים המעניקים לקהל זה את כל המעטפת  הנדרשת עבור חופשה בחול לשומרי מסורת הכוללת טיסות או שיט, בתי מלון, אוכל כשר ומקום לתפילות.

כהנא גרופ - YKG
Latest posts by כהנא גרופ - YKG (see all)

כהנא גרופ - YKG

קבוצת כהנא גרופ YKG הוקמה בשנת 2005 ומאז שמנו לעצמנו למטרה לאפשר ולהעניק לכל יהודי להנות מחופשה כשרה בחו"ל ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב טיולים, אטרקציות וכיף לכל המשפחה.

השארת תגובה