ללא פשרות – נופש מאורגן כשר

ללא פשרות - נופש מאורגן כשר

הרצון לראות עולם קיים אצל כל אדם והעובדה שאדם מסוים הוא דתי או חרדי אינה אמורה להפריע או לעכב כל טיסה לכל יעד ברחבי הגלובוס.

העניין היחיד הוא שיש לבצע לפני היציאה לכל מדינה התאמות מיוחדות כדי ליצור מצב בו הלקוחות יאכלו אוכל כשר, הדבר מצריך מעט לוגיסטיקה אך לאחר ארגון המסלול, גם נושא זה יוסדר בצורה מושלמת.

בתי מלון בחו"ל – נופש מאורגן כשר

ברוב בתי המלון לא קיים אוכל כשר אך לאור התנועה הערה של הזרם הדתי והחרדי בעיקר מישראל בתי מלון רבים הכשירו מטבחים ייעודיים למטרה זו. לצורך כך הם קיבלו הדרכה מגורמים דתיים העוסקים בתחום זה ובנוסף לכך הם מעסיקים משגיח כשרות החולש על כל מה שקורה במטבח, כך שההכנה תבצע בדיוק כמו בבתי מלון כשרים בישראל.

בית המלון כשרים למהדרין הקצו גם חדר אוכל נפרד והאורחים נהנים מכלי אוכל ייחודיים עבורם בלבד כך שלא הוגשו בהם מאכלים בחדרי האוכל האחרים.

התיירים השוהים בבית מלון מסוג זה, נהנים גם מארוחות קלות המוגשות להם בטיולים המאורגנים. עובדי המטבח מציידים אותם בכריכים כשרים, פירות ומטעמים נוספים שאפשר לאכול בין הארוחות מחוץ למלון. בשעות הערב, הם חוזרים למלון ונהנים מארוחת ערב כשרה.

מסעדות בחו"ל

מטיילים רבים אשר שכרו חדרים בבתי מלון שמטבחם אינו כשר, אוכלים במסעדות כשרות הקיימות ברחבי העיר בכל מדינה. המטיילים מקבלים מראש מידע מדויק על מיקומן של המסעדות הכשרות וכך הם מתאמים את הגעתם למקום בשעה הנוחה להם לארוחות בוקר, צהרים או ערב.

שהייה בדירות בחו"ל

מי ששוכר דירה עבור ימי השהייה שלו ביעד מסוים כמו Air B&B מביא אתו מישראל אוכל מוכן כמו מנה חמה, קופסאות שונות של שימורים, קרקרים, חטיפי אנרגיה, חטיפים שונים ועוד. בנוסף לכך הם מביאים עימם ציוד בסיסי כמו כלי אוכל, סכו"ם חד פעמיים וכלים להכנת מאכלים קלים. הציבור המטייל  בערים מרכזיות יכול כמובן להגיע למסעדות הכשרות.

לוח זמנים של הטיסות לחו"ל

חלק מנופש מאורגן כשר לחו"ל מומלץ לתאם זמני טיסה הן להמראה והן לנחיתה לימי חול כך שלא יהיה חילול שבת באחת מהאופציות הללו. מחשבים את זמן השהייה הרצוי והאפשרי עבור כל משפחה ומוצאים בדרך כלל את הזמנים המתאימם ביותר.

זמני תפילה כשנמצאים בחו"ל

האפשרות להתפלל קיימת ברוב המקרים. בתי מלון שערוכים לכך מראש כאשר מגיעה קבוצה לחופשה בחו"ל לשומרי מסורת או חרדים, מקצים בבית המלון שטח תפילה לנוחות המתפללים. בערים מרכזיות שבהן קיימים בתי כנסת פעילים עבור הקהילה היהודית, שוכרים בדרך כלל חדרים במלון הממוקם במרחק הליכה מבית הכנסת וכך אפשר ללכת ברגל מהמלון לבית הכנסת לתפילות השונות בימי ששי, שבת ובחגים.

תכנון של נופש בכל מקום בעולם

התקשורת הזמינה בין מארגני חבילות הנופש לבין הספקים בכל מקום בעולם מאפשרת גם לסקטור הדתי לצאת לטיולים מאורגנים הכוללים נוף אורבני, טיולי הרפתקאות, מוזיאונים, חופי ים, בתי מלון נפלאים ועוד.

כל הפרטים מתואמים מראש כך שכל אדם יכול ליהנות באופן מלא מהחופשה המתוכננת לפרטי פרטים המותאמת לאורח חייו ולצביון הדתי שלו ושל משפחתו.

כהנא גרופ - YKG
Latest posts by כהנא גרופ - YKG (see all)

כהנא גרופ - YKG

קבוצת כהנא גרופ YKG הוקמה בשנת 2005 ומאז שמנו לעצמנו למטרה לאפשר ולהעניק לכל יהודי להנות מחופשה כשרה בחו"ל ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב טיולים, אטרקציות וכיף לכל המשפחה.

השארת תגובה